Red Corner – Kızıl Köşe

Red Corner – Kızıl Köşe Gerilim Filmi

Digiturk beIN Movies ekranlarında ekranlara kilitlenerek izleyeceğiniz bir drama filmi sizleri bekliyor. Gerilim filmi seven kullanıcıları bir araya getirecek Red Corner – Kızıl Köşe Filmi ile beraberinde, her ay binlerce içerikte izleyenleri bekliyor. Red Corner – Kızıl Köşe Filmiyle birlikte her ay yüzlerce yeni içeriği HD kalitede izleyeceksiniz.

Red Corner – Kızıl Köşe Filimin baş rollerinde, gerilim dolu dakikalarda Richard Gere, Bai Ling, Bradley Whitford sizlere eşlik edecek. Filmin yönetmenliğini ise Orijinal Cinayetler, 88 Dakika, Ayaklanma, Riskli İş, Three Christs filmlerinden de tanıdığınız Jon Avnet yapıyor olacak. Sizde birbirinden güzel filmleri abone olduğunuz paketler kapsamında izleyecek ve sinema keyfini evinize taşıyacaksınız. 

Çin hükümetinin izin vermemesi üzerine Amerika’da kurulan setlerde çekilen filmde, Çin’e ait görüntüler yönetmen tarafından ülkede gizlice kaydedildi. Jack Moore,uluslararası bir eğlence şirketinin temsilcisi olarak Çin hükümetinin onay verdiği ve hükümetle ortak gerçekleştirilecek ilk uydu kanalının anlaşmasını yapmak için Pekin’e gider. Beraber olduğu kadının sabah odasında ölü bulunması üzerine başı hiç ummadığı bir şekilde belaya girer.

Süre : 117 dk
Yapım Yılı : 1997
Yayından Kalkacağı Tarih : 31.12.2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir