Digitürk Sporextra Paketi Kampanyası Hakkında Bilgi

Digitürk Sporextra Paketi Kampanyası Hakkında Bilgi

Digitürk Sporextra Paketi Kampanyası sayesinde artık , Turkish Airlines Euroleague, İngiltere Premier Ligi, Türkiye Basketbol Ligi, Rusya Premier Ligi, Brezilya Ligi, Wimbledon ve ATP Masters 1000 maçlarını çok ucuz fiyatlara izleyebileceksiniz. Sunulan Digitürl Spor Extra Paketi kampanyası kapsamında sizde artık maç keyfini evinize taşıyabilecek ve sunulan kampanyalar kapsamında abone olduğunuz paket ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Bayimizin üzerinden yorulmadan ve uğraşmadan verilen telefon numaraları üzerinden sizde seçtiğiniz pakete kolay bir şekilde abone olarak ekran başında oldukça keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

sporexstra-kampanyasi

 

 

 

 

 

 

 

Digitürk Spor Extra Paketi İçeriği

  • Dünyanın en prestijli ligleri: İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, İtalya Serie A, Fransa Ligue 1 ve daha bir çok lig maçı ile ekran başında eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor olacak.
  • Basketbolun dev ligleri:  Basketbolun iki dev ligi ile Turkish Airlines Euroleague ve Spor toto süper lig, basketbol ligi abone olduğunuz paket ile sizi bekliyor olacak.
  • en seçkin tenis turnuvaları: ATP Masters 1000 ve Wimbledon tenis turnuvaları ile ekran başında oldukça eğlenceli dakikalar sizi bekliyor olacak.

Kampanya Kurulum Bilgileri

Kampanya kapsamında abone olduğunuz paket ile siz değerli üyelere iç kurulum ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ancak dış kurulum gerektiren durumlarda dış kurulum bedeli 50-60 TL arasında değişmektedir. Bu ücreti ister yetkili servis ekiplerine ödeyebilir isterseniz de aylık fatura ile Digitürk’e ödeyebilirsiniz. Belediye merkezinin dışında yer alan kurulumlar için yol bedeli yetkili servis ekiplerince talep edilmektedir. Sizde verilen iletişim bilgileri üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek kampanya hakkında detaylı bilgiler alabilir ve üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir