Digiturk Kanallar Açılmıyor

Digiturk Bazı Kanalları İzleyemiyorum Sorunun Çözümü Nedir?

Kimi zaman bazı kanalları izleyememe gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda yapacağınız basit bir kaç uygulama ile sorunu kolay bir şekilde giderebilir ve yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam ederek ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Bu tür bir sorunu kolay kurulum yöntemi ile ortadan kaldırarak yayınları kaldığınız yerden izlemeye devam edecek ve en sevilen yayınları keyfini doyasıya çıkartacaksınız. İzlemeye çalıştığınız kanalın paketiniz dahilinde olduğuna emin olduktan sonra “Kolay Kurulum” yaparak çözüme ulaşabilirsiniz. Kolay Kurulum işlemini aşağıdaki adımları izleyerek gerçekleştirebilirsiniz:

Bazı Digitürk Kanallarını İzleyemiyorum. Ne Yapmalıyım? içeriği

Bazı Digitürk Kanallarını İzleyemiyorum. Ne Yapmalıyım? hakkında bilgi

• Kumandanızın “Menü” ya da “OPTS” tuşuna basın, yön tuşlarıyla “KURULUM” menüsüne gelip “OK” tuşuna basın,
• Yön tuşlarıyla “KOLAY KURULUM” menüsüne gelip “OK” tuşuna basın, Ekranda kanalların kurulduğunu göreceksiniz. Kanallar kurulurken bekleyin,
• Ekranda “Kurulum için OK tuşuna basınız” yazısını gördüğünüzde “OK” tuşuna basın, kanal kurulumu tamamlanınca “ÇIKIŞ” ya da “BACK” tuşuna arka arkaya basarak tüm menülerden çıkın.
• Menü/Kurulum ile ilerlediğiniz ekranda “GELİŞMİŞ KURULUM” tuşuna basarak sinyal seviyesinin % kaç olduğunu görebilirsiniz. Eğer bu oran %0 ise anteniniz zarar görmüş olabilir.

Digiturk Kanallar Açılmıyor” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir