Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyası Hakkında Bilgi

Digitürk Film Ve Dizi Paketi Kampanyası

Digitürk Film Paketi Kampanyası ile siz değerli üyelere bir çok içeriği oldukça uygun fiyatlar üzerinden sunuyor. Sizde Digitürk Film Paketi İçeriği ile ekran başında oldukça eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Bayimizin üzerinden sunduğumuz fırsatlar sizde kolay bir şekilde Digitürk Film Paketi abonesi olabilecek ve abone olduğunuz paket sayesinde eski yayınlardan kurtularak yeni yayınları uygun fiyatlar üzerinden kaliteli bir şekilde izleyebileceksiniz. Sunulan kampanya kapsamında sizde bu muhteşem pakete ayda sadece 19.99 TL ödeyerek sahip olabilecek ve en kaliteli yayınları oldukça uygun fiyatlar üzerinden izleyebileceksiniz.

digiturk-film-paketi-kampanyasi-fiyati

Digitürk Film Paketinde Neler Var?

  • Her ay 1000 adet film: Her ay binlerce birbirinden farklı filmler ile asla sıkılmayacak ve sunulan yayınları oldukça keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • Dublaj ve alt yazı seçenekleri: Türkçe dublaj seçenekleri ile yayınları orjinal dil seçenekleri ile gönlünüzce izleyebilirsiniz.
  • 4 ekrandan izleme özelliği: Sunulan özellik sayesinde yayınları cepten, tabletten, TV’den ve bilgisayardan dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.
  • Lig TV hediye: hediye olarak sunulan Lig TV ile en kaliteli spor yayınları ve lig maçları sizlere sunuluyor olacak.

Sunulan kampanya kapsamında verilen iletişim bilgileri üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek sizde paket hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilir ve aldığınız bilgiler üzerine üyelik işlemlerinizi oldukça kolay bir şekilde üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik işlemleri tamamlandığı takdirde aynı gün içerisinde kurulum hizmetlerinden faydalanarak yayınlar izlemeye başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir