Digiturk Film Paketi Kredi Kartı Kampanyası

Digiturk Film Paketi Kredi Kartı İndirimi

Yeni çıkan filmleri izlemek için sinema gidiyorsanız ve artık bundan sıkıldıysanız sinema keyfini evinize taşıyarak HD kalite ile henüz yeni çıkmış filmleri en uygun fiyatlar üzerinden kaliteli bir şekilde izleyebileceksiniz. Digiturk Film Paketi Fiyat açısından en uygun paketler arasında yer alması ile birlikte yediden yetmişe herkesin seveceği içeriklere sahip olan bir pakettir. Sunulan kampanya kapsamında 12 ay taksitli fiyatı ile Digiturk Film Paketine ayda sadece 29.99 TL ödeyerek abone olabilir ve abone olduğunuz paket ile eski yayınlara veda ederek en sevilen içerikleri dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Bayimizin üzerinden verilen hizmetler kapsamında müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde kampanya hakkında detaylı bilgilere erişerek üyelik işlemlerinizi gerçekleştireceksiniz. 

Kampanyada Neler Var?

  • beIN Movies kanalları: Sinemanın en iyi örnekleri beIN Movie kanallarında.

  • Her ay 1000 film: Her ay binlerce çeşit, yerli, yabancı ve oscarlık filmler ile ekran başında eğlenceli dakikalar geçirerek izlemek istediğiniz içerikleri keyifli bir şekilde izleyeceksiniz. 

  • 4 ekrandan film izleme özelliği: 1000’in üzerinde filmi TV’de, web’de, cepte, tablette; Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde uygulaması ile hiçbir ücret ödemeden izleyebileceksiniz.

  • Dublaj ve alt yazı seçenekleri: Türkçe dublaj veya orijinal dilde ses, Türkçe/İngilizce altyazı seçenekleri.

Kampanya Bilgileri

Digiturk Film Paketi Kredi Kartı Kampanyası” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir