Digitürk Film Paketi Kampanyası Hakkında Bilgi

Digitürk Film Paketi Kampanyası Hakkında Bilgi

Digitürk ile Film izleme keyfi bir başka. Şimdi Digitürk Film Paketi Kampanyasından faydalanabilir ve Digitür’e has Filmleri HD olarak izleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hemen iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçmek ve kampanyamızdan hemen yararlanmak. Dilerseniz gelin birde Digitürk kampanyamız olan Digitürk Film Paketi Kampanyası hakkında detaylı bilgileride sizlerle paylaşalım. Sunulan kampanya kapsamında eski sıradan TV filmlerine veda edecek ve en sevilen sinema filmlerini evinizde HD kalite ile izleyebileceksiniz. Verdiğimiz hizmetler kapsamında ayda sadece 9.99 TL ödeyerek film paketi abonesi olacak, sinema keyfini evinizde doyasıya yaşayacaksınız.

digiturk-film-paketi

Kampanyada Neler Var?

  • Her ay 1000’i aşkın film: Her ay binlerce film ile sizde en sevdiğiniz içerikleri HD kalite ile izleyebilir, ekran başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.
  • doyasıya film keyfi: Sinemanın en iyi örnekleri Digiturk Moviemax kanallarında.
  • Türkçe dublaj seçenekleri: Sunulan filmleri Türkçe dublaj seçenekleri ile sunulan yayınları orjinal dil seçenekleri ile veya dublajlı bir şekilde izleyebilirsiniz.
  • 4 ekrandan izleme özelliği: Sunulan yayınları cepten, tabletten, tvden ve bilgisayardan izleyebilirsiniz.

12 ay taahhütlü Film paketine üye olan kullanıcılarımıza kurulum ücretsiz!
Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır. Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir