Digitürk Engelli Paketi Kampanyası

Digitürk Engelli Paketi Kampanyası Hakkında Bilgi

Digitürk Engelli Paketi Kampanyası ile siz engelli, gazi, vazife malulleri vs. vatandaşlarımızında Digitürk Lig TV paketlerimizden faydalanması istedik ve sizler için Digitürk Engelli paketimizi hizmete sokmuş bulunuyoruz. Digitürk Engelli Paketi Kampanyası detayları şu şekildedir.

engelli-kampanyasi

Bu Kampanyada Neler Var?

  • Spor toto süper lig maçları: Yıldızlarla Dolu 18 takım! Süper Lig’in heyecan dolu maçları LİG TV Paketleri’nde! Yıldızlar ile dolu 18 takımın heyecan dolu maçlarını keyifli bir şekilde izleyebileceksiniz.
  • Lig TV Dilediğin yerde: Ücretsiz mobil Lig TV uygulaması ile her nerede olursanız olun izlemek istediğiniz maçları izleyebilecek ve hiç bir yayını kaçırmayacaksınız.
  • Spor Extra Paketi: İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvasını 3 Ekim’e kadar ücretsiz izle!
  • Yetişkin Paketi: Blue Hustler ve Playboy ile dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarının 3 Ekim’e kadar keyfini çıkar!

Giriş paketi ve üzerine 3 keyif paketi 12 ay taahhüt ile 16 TL’den başlayan fiyatlarla!
Bireysel Kurulum ücretsizdir. Digiturk Paketlerinde %50 indirim kampanyasından yararlanabilmesi için engellinin aşağıdaki belgelerden biri ile durumu belgelemesi gerekmektedir.

– T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği
– Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı
– Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu
– Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri
– Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)Belirtilen belgenin ibraz edilmesi halinde bu kampanya kapsamında sadece tek bir üyelik hakkı bulunmaktadır. Kampanya kapsamında 12 ay taahhüt alınmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir